Webdesign

Webové stránky tvoří hlavní náplň naší činnosti. Za posledních 9 let, kdy se webdesignu věnujeme jsme vytvořili desítky kvalitních prezentací, získali mnoho zkušeností a vzdělali jsme se v mnoha nových technologiích, abychom Vám nyní mohli nabídnout tu nejlepší prezentaci Vaší firmy. Prezentaci v podobě internetových stránek, které jsou originální, zajímavé a hlavně funkční.

Všechny zakázky řešíme pohotově, levně a svědomitě. Náš tým má trvale několik členů, přičemž každý je specialistou ve svém oboru a na zakázce pro Vás všichni spolupracují, abychom Vám mohli nabídnout ten nejlepší webdesign. Máte tak jistotu, že webové stránky, které Vám nabízíme jsou kvalitní a splňují veškerá kritéria a předepsané standardy. Nápaditost a schopnost zaujmout, dobře prezentovat firmu jsou samozřejmostí. Ke zvýšení návštěvnosti a získání lepší pozice ve vyhledávačích využíváme technologii SEO (Search Engine Optimalization, viz Otázky a odpovědi).


Otázky a odpovědi

1. Proč vlastně potřebuji nové či lepší stránky?
2. Co to je webdesign?
3. Co to je SEO?
4. Co lze od SEO očekávat?
5. Co to je administrace Vašeho webu?
6. Co to je flashové intro?
7. Jak celá zakázka probíhá?
8. Je možné získat nějaké slevy?
9. Jak správně připravit podklady na web?


>>>

1. Mnoho zákazníků dnes hledá služby a zboží na internetu, konkurence je však veliká. Proto máte k dispozici několik zbraní jak nad ní zvítězit. Jednou z nejdůležitějších je profesionální webdesign, který Vaší firmě dodá důvěryhodnost a reprezentativní image.

2. Webdesign je grafická podoba Vašich internetových stránek. Pokud chcete své zákazníky přilákat, nesmí Vaše stránky zůstat pozadu.

3. SEO je zkratka Search Engine Optimalization - jde o přizpůsobení Vašich stránek tak, aby byly co „nejčitelnější" pro internetové vyhledávače, přes které Vás lidé hledají. To má za následek lepší pozice ve vyhledávačích.


>>>

4. Nikdo Vám nemůže zaručit, že z 2302. místa se posunete na první, velmi záleží na oboru, ve kterém podnikáte a klíčových slovech, pro která se SEO optimalizace připravuje. Naše dosavadní úspěchy s touto technologií jsou však velmi pozitivní. Např. stránky firmy STOMA-Hygieinos, s.r.o. jsme přes velkou konkurenci posunuli ve vyhledávači Centrum.cz z několikasté stránky na první.

5. Možnost vlastní administrace Vašeho webu je velmi šikovný nástroj, pomocí kterého můžete sami editovat své stránky kdykoliv a odkudkoliv a to bez znalosti tvorby webových stránek a bez zbytečných měsíčních paušálních poplatků za správu webu.


>>>

6. Jde o úvodní animaci, která se načte po otevření stránek, efektně může např. stručně představit činnost a logo firmy a poté se přesměruje na klasické webové stránky.

7. Následovně:
- nejprve nám sdělíte Vaší představu
- již během prvního telefonu Vám sdělíme orientační kalkulaci
- pokud souhlasíte vytvoříme návrh Vašich webových stránek
- po jeho schválení probíhá korektura, popř. drobné úpravy
- platba
- zprovoznění webových stránek


>>>

8. Slevy standardně poskytujeme při tvorbě webů pro humanitární účely, ostatní po telefonické dohodě.

9. Nejprve je dobré rozvrhnout si strukturu webu. (tj. např. o nás, produkty, služby, kontakt apod.) dále je potřeba k těmto jednotlivým podstránkám dodat finální texty a obrázky. Nejlépe je celý podklad zpracovat v libovolném textovém editoru, jako názvy podstránek použít výrazné nadpisy, texty pak zarovnat do odstavců pod tyto nadpisy. Je vhodné (pokud na webové stránky chcete umístit fotky) umístit je přímo do textu na konkrétní místa a spolu s tímto dokumentem je zaslat ještě jednou v příloze. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte prosím kdykoliv našeho designéra, který Vám rád poradí.

www.legalnisoftware.eu